Máš zájem o nějakou nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci

Detail nabídky - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA 11836

Pro projevení zájmu o nabídku, je třeba si stáhnout mobilní aplikaci. Další funkce budeme na tuto stránku postupně přidávat.
qr-code-mobile-app
Stáhni si mobilní aplikaci
PŘEDCHOZÍ
photo
Josef Smitka 123 Shared Mobility Czechia s.r.o.
123-Transporter je inovativní projekt v oblasti udržitelné přepravy, který je úspěšně zavedený už ve třech evropských zemích. 🚀 Specializujeme se na plně digitalizovaný pronájem dodávek 🚚
DLOUHODOBÁ BRIGÁDA
Nástup ihned

Specialist(k)a zákaznického servisu Hledáte pestrou práci v talentovaném kolektivu, kde můžete růst a rozvíjet se? Chcete se podílet na inovativním projektu v oblasti udržitelné přepravy, který je úspěšně zavedený už ve třech evropských zemích? Přidejte se k našemu týmu 123-Transporter! 🚀 Specializujeme se na plně digitalizovaný pronájem dodávek 🚚 Náš vývoj nabírá rychlé tempo, takže se můžete těšit na spoustu nových výzev a zkušeností. Čemu se budete věnovat? 💻 Efektivnímu řešení zákaznických požadavků Práci v našem interním systému Evidenci dokladů a škod Vyřizování e-mailů Vyřizování požadavků zákazníka po telefonu (nejedná se o aktivní volání, nejsme call centrum) Bez čeho se neobejdete a co oceníme? 💡 Znalost němčiny na úrovni minimálně B2-C1 Komunikativnost – potřebujeme, aby o zákazníky bylo dobře postaráno, závisí na Vás jejich spokojenost Flexibilní přístup – budete se domlouvat s kolegy na pracovní době Spolehlivost a dobrá organizace úkolů Učenlivost - máme vlastní software, v němž Vás na začátku vyškolíme Proaktivita - hledáme kolegy, kteří mají nutkání věci neustále vylepšovat Znalost Google aplikací Co Vám můžeme nabídnout? ✅ Home office Multisport kartu Zařízení potřebné k práci Možnost podílet se na růstu unikátního projektu a posouvat se s ním Talentovaný kolektiv a přátelské prostředí Možnost kariérního růstu Drobné občerstvení (káva, nápoje, …) Zaujali jsme Vás? Podívejte se na náš web www.123-transporter.cz a ozvěte se nám!

Požadavky
Min. 20h/týdně
Němčina min. B2
Nástup ihned
Praha, Czechia
38.000 - 43.000 Kč/měsíc
1
zájemce se přihlásil
Nabídka končí za
11 dnů 20 hod.
Máš zájem o nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci
qr-code-mobile-app
Sdílet přes
DALŠÍ
PŘEDCHOZÍ