Máš zájem o nějakou nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci

Detail nabídky - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA 11833

Pro projevení zájmu o nabídku, je třeba si stáhnout mobilní aplikaci. Další funkce budeme na tuto stránku postupně přidávat.
qr-code-mobile-app
Stáhni si mobilní aplikaci
PŘEDCHOZÍ
photo
Josef Smitka 123 Shared Mobility Czechia s.r.o.
123-Transporter je inovativní projekt v oblasti udržitelné přepravy, který je úspěšně zavedený už ve třech evropských zemích. 🚀 Specializujeme se na plně digitalizovaný pronájem dodávek 🚚
DLOUHODOBÁ BRIGÁDA
Nástup ihned

Back office/asistentka Hledáte pestrou práci v talentovaném kolektivu, kde můžete růst a rozvíjet se? Chcete se podílet na inovativním projektu v oblasti udržitelné přepravy, který je úspěšně zavedený už ve třech evropských zemích? Přidejte se k našemu týmu 123-Transporter! 🚀 Specializujeme se na plně digitalizovaný pronájem dodávek 🚚 Náš vývoj nabírá rychlé tempo, takže se můžete těšit na spoustu nových výzev a zkušeností. Čemu se budete věnovat? 💻 Organizace týmu a podpora vedení projektu Neustálá snaha věci zlepšit a zefektivnit Nastavení funkčních procesů, jejich koordinace Příprava podkladů a vedení evidencí Objednávky a jejich kontrola Vyřizování emailů a telefonátů Komunikace s obchodními partnery a zákazníky Bez čeho se neobejdete a co oceníme? 💡 Nejdůležitější 4 předpoklady: učenlivost, spolehlivost, flexibilita a proaktivita Systematická práce a touha posouvat sebe, tým i projekt Znalost Google Workspace a Microsoft Office Výhodou je znalost němčiny nebo angličtiny Co Vám můžeme nabídnout? ✅ Kancelář s úžasným výhledem na celou Prahu v nejvyšším patře City Empiria Talentovaný kolektiv a pestrost projektů Multisport kartu Zařízení potřebné k práci Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje Společné týmové akce Drobné občerstvení (káva, nápoje, …) Zaujali jsme Vás? Podívejte se na náš web www.123-transporter.cz a ozvěte se nám!

Požadavky
Min. 20h/týdně
Nástup ihned
Praha, Czechia
35.000 - 40.000 Kč/měsíc
7
zájemců se přihlásilo
Nabídka končí za
12 dnů 19 hod.
Máš zájem o nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci
qr-code-mobile-app
Sdílet přes
DALŠÍ
PŘEDCHOZÍ