Máš zájem o nějakou nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci

Detail nabídky - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA 11776

Pro projevení zájmu o nabídku, je třeba si stáhnout mobilní aplikaci. Další funkce budeme na tuto stránku postupně přidávat.
qr-code-mobile-app
Stáhni si mobilní aplikaci
PŘEDCHOZÍ
photo
Tereza ForCamping
DLOUHODOBÁ BRIGÁDA
pondělí 27. 5.

Zábava, outdoor, odměna až 40tis měsíčně! Brigáda na Výstavě stanů 2024 (květen - srpen). SKVĚLÁ BRIGÁDA V PARTĚ OUTDOORÁŘŮ A LIDÍ CO MAJÍ RÁDI PŘÍRODU CHCEŠ SE BAVIT, KOMUNIKOVAT S LIDMI, BÝT ČLENEM SUPER PARTY A VYDĚLAT SI HEZKÉ PENÍZE? Přidej se k nám a staň se součástí týmu na VÝSTAVU STANŮ 2024 Chceš to taky zažít? Dej nám o sobě vědět a pošli svůj životopis. Právě hledáme nové parťáky do našeho Výstavního týmu 😊 CO TĚ U NÁS ČEKÁ? - prodej zboží a aktivní pomoc zákazníkům s výběrem - práce s počítačem a pokladním systémem - spolupráce s ostatními lidmi v týmu, možnost vedení prodejního týmu CO OD TEBE POŽADUJEME? - komunikativnost a nebát se oslovit zákazníky s nabídkou = chuť prodávat - zájem o outdoor, kempování, apod. - věk min. 18let a ukončené SŠ vzdělání - možnost odpracovat alespoň 120 hod/ měsíc nebo 300h během celého léta - zkušenosti s prodejem nebo kontaktem se zákazníkem - chtít se vzdělávat v nabízeném sortimentu - spolehlivost a časovou flexibilitu ZAUJALI JSME TĚ? NEVÁHEJ a OZVI SE NÁM!

Nabízíme
CO TI NABÍZÍME? - brigádu na celé léto v termínu 27.5. - 28.8.2024 - mzdu 20 – 40 tis měsíčně (záleží kolik hodin odpracuješ) - hodinovka se pohybuje v rozmezí 140 – 170 Kč/hod (bonusový systém) - nakoupíš si se zaměstnaneckou slevou až o 10.000 Kč/měsíc levněji - vybereš si, jak často budeš pracovat - plánování směn a docházka dle dohody - na svou výplatu nemusíš čekat, na účet ti přijde klidně každý týden - zaučíme tě díky pravidelným školením produktů i prodejních dovedností - užiješ si skvělou atmosféru - práci v mladém a přátelském kolektivu, spoustu zábavy a oblíbené večerní párty
Požadavky
SŠ vzdělání
pondělí 27. 5.
Praha, Česko
140 - 170 Kč/hod.
11
zájemců se přihlásilo
Nabídka končí za
6 dnů 23 hod.
Máš zájem o nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci
qr-code-mobile-app
Sdílet přes
DALŠÍ
PŘEDCHOZÍ