Máš zájem o nějakou nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci

Detail nabídky - PLNÝ ÚVAZEK 11331

Pro projevení zájmu o nabídku, je třeba si stáhnout mobilní aplikaci. Další funkce budeme na tuto stránku postupně přidávat.
qr-code-mobile-app
Stáhni si mobilní aplikaci
PŘEDCHOZÍ
photo
Dominika Urbanová
GoodCall
PLNÝ ÚVAZEK
Nástup ihned

Baví tě komunikace s lidmi a běžná konverzace v angličtině tě nezaskočí? Pak přesně pro tebe máme pozici Recepční / Front Office Assistant na plný úvazek. Co tě na pozici čeká: Budeš se starat o příchozí návštěvy, vyřídíš telefonáty a emaily. Zajistíš zásoby občerstvení pro zaměstnance v kanceláři. Nevadí ti pomoct kolegům a skočit na pochůzku k notáři, na poštu či jiný úřad. Zvládneš zajistit letenky a ubytování pro kolegy a top management. Objednáš kurýra, kancelářské potřeby, vstupní karty pro „nováčky“, vyřídíš firemní poštu a dohlédneš na úklid v kanceláři a v zasedacích místnostech. Běžná administrativa tě nezaskočí, takže se skenováním, tiskem a ukládáním různých dokumentů si poradíš raz dva. Co od tebe čekáme: Máš reprezentativní vystupování. Nebojíš se komunikovat česky ani anglicky (osobně i po telefonu). Znáš uživatelsky balíček MS Office. Umíš si určit priority, jsi flexibilní a spolehlivost. Předchozí praxe je výhodou, buď administrativní, nebo přímo na recepci. Zaujalo tě to? Neváhej se nám ozvat.

Nabízíme
HPP na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené, 4 sick days Benefity jako stravenkový paušál, individuální jazykové kurzy na pracovišti nebo online formou Bohaté občerstvení přímo v kanceláři Možnost vzdělávání Pracovní doba je pevná od pondělí do pátku Firemní akce Neformální kultura a přátelští kolegové
Požadavky
Angličtina
Znalost MS Office
SŠ vzdělání
Nástup ihned
Na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní doba
Praha, Česko
30.000 - 40.000 Kč/měsíc
14
zájemců se přihlásilo
Nabídka končí za
11 dnů 17 hod.
Máš zájem o nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci
qr-code-mobile-app
Sdílet přes
DALŠÍ
PŘEDCHOZÍ