Máš zájem o nějakou nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci

Detail nabídky - ZAMĚSTNÁNÍ 10698

Tahle ZAMĚSTNÁNÍ je jedna z 12 podobných a bude u nás vystavena do 09.04.2023. Projevte zájem a buďte 1. zájemce o tuto práci. Stačí si stáhnout aplikaci z App Store nebo Google Play.
Stáhni si mobilní aplikaci
PŘEDCHOZÍ
photo
Jana Káninská
ZAMĚSTNÁNÍ
Nástup ihned

Máš vzdělání technického směru v oboru elektrotechnika a hledáš zajímavou pracovní příležitost? Jestli disponuješ elektro vyhláškou 50/1978 Sb. §6, tak je to výhoda. Předpokládají se znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení). Máš už zkušenost s podobnou pozicí? Skvělé! Určitě nás o tom nezapomeň informovat. A teď k věci. Jako zkušební technik budeš testovat, věnovat se diagnostice vyráběných zařízení. Nemine Tě vizuální, mechanická a elektrická kontrola. A opět testování - budeš provádět testovací operace funkčnosti. Budeš pracovat podle výkresové dokumentace. V případě nesrovnalostí v této dokumentaci budeš řešit nesrovnalosti s technologem, managerem divize. Nabízíme různorodou práci ve stabilní mezinárodní společnosti s možností profesního růstu jen na jednu směnu a navíc s volitelným začátkem pracovní doby. Pokud Ti lokalita Praha 9 vyhovuje, dej nám o sobě vědět. Z atraktivního balíčku zaměstnaneckých benefitů si určitě každý vybere. Kromě dovolené navíc pro Vás máme 13. mzdu, myslíme na budoucnost a přispíváme na penzijní připojištění, vzdělávání a také je příspěvek na dopravu a můžeš se těšit na firemní akce. Zaujaly Tě tyto řádky? Dej nám o sobě vědět a probereme to. Těšíme se na Tebe u pohovoru.

Nabízíme
Stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce.
Požadavky
Angličtina
Znalost MS Office
SŠ vzdělání
Praha
34.500 Kč/měsíc
0
zájemců, přihlaš se a buď první!
Nabídka končí za
16 dnů 8 hod.
Máš zájem o nabídku?Stáhni si mobilní aplikaci
Sdílet přes
DALŠÍ
PŘEDCHOZÍ